Ronan Keating – tetování

Ronan Keating – tetování

Ronan Keating – známý zpěvák a miláček ženského publika, který pochází z Irska.

Ronan je znám především díky klučičí kapele Boyzone, která společně s Backstreet Boys a Take That patřila mezi nejoblíbenější chlapecké kapely.

V Boyzone byli kromě Ronana Keatinga i tito zpěváci: Keith Duffy, Stephen Gately, Mikey Graham a Shane Lynch.

V naší fotogalerii celebrit se podíváme společně na Ronanova tetování.

Na pravém rameni má oblíbený tribal vzor tetování, potetované má i levé rameno a pravou paži.

Zpěváci a zpěvačky jsou často zároveň i módními ikonami, zejména v době kdy dosahují své největší slávy. Zde můžete shlédnout přehled jejich nejrůznějších tetování. Tato sorta lidí se nespokojí s ledajakým tetováním, najdete zde velmi originální motivy a vzory tetování.

V této sekci si můžete tedy prohlédnout tetování takových hvězd, jako jsou Justin TimberlakeChristina Aguilera nebo Eminem.

Na hudební celebrity narážíme denně, slyšíme jejich písničky na cestě do práce, doma když si pustíme nějaký hudební kanál, pronásledují nás téměř celý den. Stejně jako ‚pronásleduje‘ tetování tyto světové celebrity.

Pokud jste se rozhodli zjistit jaké tetování mají jiné světové osobnosti nebo se chcete pouze inspirovat, tak jste na správném místě!

Vítejte v naší galerii tetování!

Nacházíte se v sekci: Tetování zpěváci/zpěvačky

Zpět na hlavní stranu: Galerie tetování

 

 

 

 

Ronan Keating – tetování
ng of Keith Duffy, Stephen Gately, Mikey Graham, Ronan Keating, and Shane LynchKeith Duffy, Stephen Gately, Mikey Graham, Ronan Keating, and Shane Lynch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *