Motiv tetování na rameno 66

Motiv tetování na rameno 66

Rameno patří k partiím, která jsou nejhojněji využívana k tetování. Oblíbené vzory jsou tribal i kanji nebo písmo. Přesvěčte se o tom v našem katagolu, který je plný obrázků. Tetování ramena je převážně mužskou záležitostí a také jednou z nejméně bolestivých partií.

Jestli jste se rozhodli, že chcete tetování za každou cenu, tak teď zbývá jen vybrat motiv, který vám sedne na danou partii, zvolit si barevnost a v neposlední řadě správný a kvalitní tetovací salón. Nejlepší způsob jak si salón vybrat je doporučení vašich přátel, kteří samotný proces tetování již absolvovali a byli spokojení a jejich obrázkový či jiný vzor se vám líbí. Je důležité, abyste se také během tetování cítili příjemně a necukali sebou. Věříme, že v našem katalogu plném obrázků najdete inspiraci.

Po provedení tetování na rameno je důležité si čerstvé tetování důkladně chránit a zakrýt si ho do úplného zhojení. K tetování ramene se dá využít celá škála různých motivů, především pak u mužů je ale vhodné přizpůsobit motiv tetování objemu paží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *