Motiv tetování na lýtko 14

Motiv tetování na lýtko 14

Pro zvětšení fotografie s tetováním na lýtka klikněte na obrázek!

Tetování lýtek patří na první pohled k těm viditelnějším na lidském těle, především pak na jaře či létě, kdy počasí dovolí nosit kraťasy, nebo ženy sukně. Vskutku dobrou volbou pro ty, kteří se obávají bolestivých zákroků, je tetování na lýtku. Věříme, že díky naší rozsáhlé obrázkové fotogalerii získáte inspiraci a najdete zde motiv tetování, který vaše tělo bude zdobit a budete na něj právem pyšní celý svůj život.

Jak poznamenal jeden z otců kriminalistiky EdmondLocard: Tetování je jediná forma umění, která používá živou tkáň jako svoje plátno, proto se bezesporu jedná o jedno z nejušlechtilejších umění ze všech.

Krásné a sexy dívčí nožky upoutají pozornost každého muže. Pokud nohy mají i decentní či rozsáhlejší tetování jsou o to více přitažlivé. Je pochopitelné, že každá mince má dvě strany a tak pokud se rozhodnete si tetování na lýtko umístit, tak není cesty zpět, protože tetování je na celý život. V dnešní době se dá i odstranit, ale kůži je pak potřeba dát dohromady na plastické chirurgii. Takže jak se říká – dvakrát měř, jednou řež, dříve než se rozhodnete zajít si namalovat permanentní obrázek na vaše tělo.

V této galerii můžete zdarma shlédnout nejrůznější originální vzory tetování nejen na lýtko, kterým se zabývá tato sekce. Nejoblíbenější jsou čínské kanji vzory a známé motivy tribal, které sluší ženám i mužům a jsou většinou bez nějakého hlubšího významu.

Kategorie: Tetování na lýtko

Zpět na: Motivy tetování (hlavní strana)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *