Motiv tetování na krk 31

Motiv tetování na krk 31

Tetování na krk patří bohužel k těm více bolestivějším, jelikož je kůže na krku poměrně tenká. Na druhou stranu výsledek stojí za to, přesvědčte se o tom sami v naší specializované sekci tetování krku, kde najdete skutečně potetované lidi, kteří se rozhodli umístit si malůvku na krk.

Před samotným rozhodnutím udělat si tetování na krku, je potřeba si vše důkladně rozmyslet. Tetování na krku je poměrně dobře viditelné a pokud zrovna nepatříte k milovníkům šál či stojacích límečků, tak toto tetování jinak neskryjete (snad jen ještě delšími vlasy). Navíc někteří zaměstnavatelé nemají pro tetování ani piercing pochopení a proto doporučujeme počkat, pokud se chystáte na pohovory s cílem najít si novou práci.

Teenageři si často přejí piercing nebo tetování a poté samotná nenápadná touha po těchto ozdobách, které se často vyrábí z kvalitní chirurgické oceli (stejně jako většina šperků v dnešní době) a nebo po malůvkách na těle může lehce přerůst v závislost. Pokud máte k tématu tetování i piercingu co říct, vyjádřete svůj názor na našem blogu o těchto dvou moderních nešvarech Piercing-blog.cz.

Tetování není to nic nesnesitelného a určitě se dá vydržet, ale stejně jako piercing samozřejmě bolí. Ale jak se říká – nic není zadarma a pro každý výsledek se musí trošku trpět.

Kategorie: Tetování na krk

Zpět na: Tetování (hlavní strana)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *