Motiv tetování na kotník 69

Motiv tetování na kotník 69

Jestliže chcete vidět obrázek tetování na kotníku v plné velikosti, klikněte na uvednou fotografii!

Každá dospívající teenagerka chce být výjimečná a něčím prostě zajímavá. Někteří to řeší piercingem, jiní zase cigaretami či alkoholem. Moderní variantou jak se stát unikátní je takzvaný bodyart. Originální tetování na kotník je oblíbené především u žen. Jedná se o elegantní místo, které lze snadno zakrýt. Oblíbené motivy pro tetování této dívní partie jsou hvězdičky, kytičky, zvířátka ale také i černé tribal motivy.

Pro ty, kteří se již rozhodli, že si tetování na kotník pořídí, tak máme jedno doporučení. Nenechávejte se tetovat během léta, přestože právě v tomto období jsou tyto malůvky nejvíce viditelné. Toto období není pro tetování kotníku nejvhodnější hned z několika důvodů. Zkuste si pár měsíců počkat a pak překvapte vaše okolí nějakým krásným symbolem, který vyjádří vaši osobnost. Pamatujte také na to, že v jednoduchosti je síla a nepoužívejte přehnatě moc barev.

Tetování v oblastech, kde je tenká kůže, bolí nejvíce, protože jsou zde nervová zakončení, nicméně vám držíme pěsti, abyste bolest překonali a mohli si svého tetování užívat po zbytek života.

Kategorie: Vzory tetování na kotník

Zpět na: Tetování (hlavní strana)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *