Motiv tetování na boky 18

Motiv tetování na boky 18

Pro zvětšení fotografie s tetováním na boky klikněte na obrázek!

Tetování bočních partií trupu je opět více rozšířeno mezi ženami. Oblast kolem pánevní kosti je poněkud citlivější, proto je samotné tetování mírně bolestivější.

Sexy zadek a nohy patří mezi nejsledovanější partie ženy. Někteří horňáci budou vzdorovat, že tomu tak není, že nejdůležitější jsou prsa. Každému se líbí něco jiného, to je pravda, nicméně je jasné, že sexy boky a zadeček vytváří objekt, který neunikne žádnému oku muže. Jsou-li navíc sexy boky ženy potetované nějakým vhodným motivem, tak pánové nazývají ženy takzvanými desítkami, což je z hlediska fyzické krásy, ta největší pocta pro ženu. Hodně důležitý je také moderní piercing do pupíku, který dokáže významně ovlivnit hodnocení mužů, protože sexy bříško dokáže společně s piercingem dostat na kolena nemálo mužů.

Tetování je originální forma sebevyjádření, která klade stopu života na kůži. Proto důkladně zvažte design Vašeho motivu, který by měl být smysluplný a symbolický. Vybírejte si z naší galerie plné nejen sexy obrázku tetování na boky, ale i potetovaných celebrit a dalších zajímavých informací ze světa moderního umění.

Kategorie: Tetování boků

Zpět na: Galerie tetování (hlavní strana)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *