Mike Tyson – tetování

Mike Tyson – tetování

Mike Tyson – je boxerská legenda pocházející z Brooklynu.

Vysloužil si boxováním i chováním mimo ring přezdívky jako  Iron Mike (Železný Mike) nebo The Baddest Man on the Planet (Nejhorší člověk/muž na celé planetě).

Mike Tyson je také známý díky jeho kontroverznímu chování. Byl několikrát vězněn a většina lidí si ho pamatuje také díky nevídanému ukousnutí ucha v ringu E. Holyfieldovi.

Mike je milovníkem tetování – na jeho těle najdete nepřehlédnutelné tetování hlavy – na obličeji má vytetovaný motiv válečníka Maori.

Dále pak na Mikovi naleznete tetování na pravém rameni – motiv Mao Zedong. Tetování na levé části břicha – motiv Che Guevara.

Mike Tyson ukončil v roce 2004 svou profi kariéru.

Sportovci jsou zejména vzory a idolové pro plno mladých lidí, kteří se je snaží napodobovat, jak na hříšti, tak i mimo něj. Mladí kluci zkouší před domem nebo na dvoře různé finesy světových fotbalistů, jiní mají vylepené plakáty slavných hokejistů či basketbalistů na své stěně v pokojíčku.

Prohlídněte si galerii všech motivů a vzorů jejich tetování, která dobře poslouží jako inspirace všem, kteří by si také rádi pořídili nějaké tetování, ale zatím se nemohou rozhodnout, jaký motiv nebo vzor by se jim nejvíce líbil.

Nahlédněte s námi pod dresy sportovních celebrit a společně se podívejme na jejich motivy tetování!

Nalézáte se v sekci: Sportovci – tetování

Zpět na: vzory a motivy tetování (hlavní strana)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *