D angelo – tetování

Rapper známý jako D’angelo je americký R a B a soulový zpěvá a skladatel, umí hrát na několik nástrojů. Zde najdete jeho tetování.

Celým jménem Michael Eugene Archer se narodil v roce 1974, na hudební scéně je známý jako D’angelo je americký R a B a soulový zpěvá a skladatel, umí hrát na několik nástrojů.

Zpěváci a zpěvačky jsou často zároveň i módními ikonami, zejména v době kdy dosahují své největší slávy.

V naší galerii tetování můžete vidět přehled jejich nejrůznějších vzorů. Jelikož tato sorta lidí bývá i velmi bohatá, zdobí si svá těla nejrůznějšími šperky. Rapeři jako 50 Cent nosí často masivní řetězy s přívěsky na krku, ženské celebrity nejrůznější extravagantní náušnice a prsteny. Pánským hitem poslední doby jsou tzv. spony na peníze, ve kterých světové celebrity nosí své těžce vydělané peníze. Proto se také nespokojí se jen tak s ledajakým tetováním, můžete si být jisti, že zde narazíte na opravdu originální motivy a nejrůznější vzory, které zdobí jejich těla.

V této sekci si můžete tedy prohlédnout tetování takových hvězd, jako jsou Justin Timberlake, Christina Aguilera nebo Eminem.

Nacházíte se v sekci: Tetování zpěváci/zpěvačky

Zpět na hlavní stranu: Galerie tetování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *