Adrienne Bailon – tetování

Adrienne Bailon je američká herečka a televizní osobnost.

Adrienne Bailon je američká herečka a televizní osobnost.

Adrienne má tetování na místě, kde ho nemůže vidět každý – nicméně zde Vám umožňujeme nahlédnout pod její kalhotky.

Pokud se Vám tetování zadku líbí, koukněte na další možné motivy a vzory zde.

O světových herečkách a hercích mnohdy víme téměř vše. Kdo s kým má vztah nebo jej právě ukončil. Jaká herečka vyšla v LA na ulici nenamalovaná, kdo byl kde na dovolené atd. Nicméně většina lidí nemá možnost vidět tetování těchto hollywoodských hvězd, protože ve filmu bývají jejich „kérky“ často z určitých důvodů zamaskovány. Zde Vám tedy přinášíme přehled jaké všechny motivy a vzory tyto známé osobnosti na svém těle nosí. Podívejte se tedy jakým tetováním se pyšní například Johnny Depp, Eva Longoria či jaký motiv si nechal vytetovat miláček žen Brad Pitt.

Světové herečky, které zde uvádíme, nevydělávají malé peníze a díky tomu si často oslazují svůj život nejrůznějšími nákupy, při kterých je sem tam i pronásledují fotografové. Kupují si hlavně krásné značkové oblečení, nejrůznější šperky jako jsou náušnice, náramky nebo prsteny, za které vynakládají nemalé peníze.

Světoznámí herci si potrpí na luxusní pánské doplňky. Na různých vyhlašováních cen za herecké výkony (Oscary) musí být vždy elegantní a dobře vypadat, takže dokonalé hedvábné kravaty, manžetové knoflíčky a jiné drobnosti jsou zde samozřejmostí.

Celebrity nosí svou hotovost v praktických sponách na peníze, které jsou v poslední době stylovou záležitostí! Pokud se chcete cítit jako světová hvězda, pořiďte si také luxusní sponu na peníze zde.

Nacházíte se v sekci: Tetování herci/herečky

Zpět na hlavní stranu: Galerie tetování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *