50 Cent – tetování

50 Cent – tetování

Curtis James Jackson známý hlavně jako 50 Cent, je americký černošský rapper. Celosvětově uznávaný rapper, který prodal přes 22 milionů hudebních nosičů.

Vyrůstal jako mladý v chudých poměrech a prodával drogy. v roce 2000 byl na něj spáchán pokus o vraždu, byl několikrát zasažen, ale přežil a dodnes se mu proto říká ‚neprůstřelný‘.

Zpěváci a zpěvačky jsou často zároveň i módními ikonami, zejména v době kdy dosahují své největší slávy. Zde můžete shlédnout přehled jejich nejrůznějších tetování. Tato sorta lidí se nespokojí s ledajakým tetováním, najdete zde velmi originální motivy a vzory tetování.

V této sekci si můžete tedy prohlédnout tetování takových hvězd, jako jsou Justin TimberlakeChristina Aguilera nebo Eminem.

Na hudební celebrity narážíme denně, slyšíme jejich písničky na cestě do práce, doma když si pustíme nějaký hudební kanál, pronásledují nás téměř celý den. Stejně jako ‚pronásleduje‘ tetování tyto světové celebrity.

Pokud jste se rozhodli zjistit jaké tetování mají jiné světové osobnosti nebo se chcete pouze inspirovat, tak jste na správném místě!

Vítejte v naší galerii tetování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *