Motiv tetování na rameno 69 (3D tetování)

Motiv tetování na rameno 69 (3D tetování)
Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Motiv tetování na rameno 69 (3D tetování)

3D tetování ramene je velmi oblíbené.

Rameno patří k partiím, která jsou nejhojněji využívana k tetování. Oblíbené vzory jsou tribal i kanji nebo písmo. Přesvěčte se o tom v našem katagolu, který je plný obrázků. Tetování ramena je převážně mužskou záležitostí a také jednou z nejméně bolestivých partií.

Jestli jste se rozhodli, že chcete tetování za každou cenu, tak teď zbývá jen vybrat motiv, který vám sedne na danou partii, zvolit si barevnost a v neposlední řadě správný a kvalitní tetovací salón. Nejlepší způsob jak si salón vybrat je doporučení vašich přátel, kteří samotný proces tetování již absolvovali a byli spokojení a jejich obrázkový či jiný vzor se vám líbí. Je důležité, abyste se také během tetování cítili příjemně a necukali sebou. Věříme, že v našem katalogu plném obrázků najdete inspiraci.

Po provedení tetování na rameno je důležité si čerstvé tetování důkladně chránit a zakrýt si ho do úplného zhojení. K tetování ramene se dá využít celá škála různých motivů, především pak u mužů je ale vhodné přizpůsobit motiv tetování objemu paží.

Kategorie: Tetování ramene

Zpět na: Motivy tetování (hlavní strana)